Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Działdowo: Dekorglass na finiszu rozgrywek.

07 grudnia 2014, 18:59

Już tylko dwa mecze pozostały tenisistom działdowskiego Dekorglassu do rozegrania w pierwszej rundzie rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi.

8 grudnia w Wieliczce podopieczni Piotra Kołacińskiego zmierzą się w ramach 10. kolejki z ekipą Palmiarni Zielona Góra. Jeszcze kilka tygodni temu murowanym faworytem tej konfrontacji byliby gracze z Działdowa. Zielonogórzanie spisywali się fatalnie w Superlidze i przegrywali mecz za meczem. Nastroje w Palmiarni poprawiły się jednak w momencie, gdy w składzie drużyny z Ziemi Lubuskiej pojawił się Jorgen Persson. Szwed dwukrotnie reprezentował dotychczas barwy Palmiarni i za każdym razem pingpongiści z Zielonej Góry inkasowali komplet punktów.

Dekorglass po dobrym początku przegrał ostatnio dwa pojedynki z Energą Manekin Toruń oraz Olimpią-Unią Grudziądz. Porażki z drużynami z województwa kujawsko-pomorskiego sprawiły, że podopieczni Piotra Kołacińskiego spadli na piątą pozycję w tabeli. Aktualna zdobycz punktowa działdowian, którzy mają na koncie 16 punktów sprawia, że Dekorglass do ostatniego meczu będzie musiał walczyć o prawo gry w drugiej rundzie w czołowej "szóstce".

Początek spotkania Palmiarni z Dekorglassem o godzinie 18.00.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012