Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Działdowo: Wspaniała gra Jiriego Vrablika nie wystarczyła do pokonania Palmiarni.

09 grudnia 2014, 12:32

Tenisiści działdowskiego Dekorglassu doznali czwartej porażki w bieżącym sezonie. Podopieczni Piotra Kołacińskiego przegrali w meczu 10. kolejki rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi 2 do 3 z Palmiarnią Zielona Góra.

Kluczem do triumfu zielonogórzan okazała się równa gra wszystkich zawodników. Po jednym punkcie w szeregach Palmiarni zdobyli Jorgen Persson, Miroslav Horejsi i Lucjan Błaszczyk.

8 grudnia największe gwiazdy klubu z województwa lubuskiego zostały jednak przyćmione przez Jiriego Vrablika. Doświadczony Czech pokonał w Wieliczce 3 do 2 Błaszczyka i 3 do 0 Perssona. Dla podopiecznego Piotra Kołacińskiego były to odpowiednio dziesiąte i jedenaste zwycięstwa w sezonie. Całkowicie w ekipie Dekorglassu zawiódł sprowadzony przed sezonem Patryk Chojnowski. Mistrz świata niepełnosprawnych nie wygrał nawet seta w pojedynkach z doświadczonymi Perssonem i Błaszczykiem.

Po tym spotkaniu drużyna z Warmii i Mazur z dorobkiem 17 punktów na koncie plasuje się na piątej pozycji w ligowej tabeli. Kolejny mecz, który będzie zarazem ostatnim w pierwszej rundzie, tenisiści z Działdowa rozegrają w środę 16 grudnia. Rywalem Dekorglassu będzie najsłabsza ekipa Superligi, Dojlidy Białystok.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012