Mława: Pijany uderzył w drzewo, wcześniej stracił prawo jazdy.
Do zdarzenia doszło 4 stycznia na drodze relacji Uniszki Zawadzkie – Windyki. Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem 29- letni mieszkaniec pow. mławskiego, zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.
Policję powiadomił dyżurny pogotowia ratunkowego. Kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Po udzieleniu mu pomocy w szpitalu trafił do mławskiego aresztu. W organizmie miał prawie 2 promile alkoholu. Ponadto kierował pojazdem wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi. Trwają czynności policji.
Pomimo wzmożonych kontroli prowadzonych m.in. podczas każdego weekendu, na drogach powiatu mławskiego wciąż nie brakuje nietrzeźwych kierujących . Wśród nich jest wielu, którzy już wcześniej stracili prawa jazdy za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
- Opłaty za wywóz śmieci w gminie Żuromin poszły ostro w górę
- Program naprawczy w żuromińskim szpitalu. Starosta przekonuje, że nie ma obaw. Dyrektor nie mówi nic
- Martynka Truszczyńska będzie zoperowana w Polsce
- Paka dla psiaka. Mikołajki w schronisku w Pawłowie
- Jarosław Kret obchodził urodziny w Żurominie
- Gustaw Marek Brzezin ponownie marszałkiem województwa
- Poeta z Poniatowa promował w Żurominie i Bieżuniu swój nowy tomik liryczny
NAJWYŻEJ OCENIANE
- We Wlewsku w gminie Lidzbark powstał półtorakilometrowy odcinek drogi do Wybudowań
- Został aresztowany zanim wyszedł z więzienia
- Poeta z Poniatowa promował w Żurominie i Bieżuniu swój nowy tomik liryczny
- Inspektor nadzoru budowlanego wydał decyzję w sprawie lidzbarskiego stadionu
- Ciechanowski Ratusz kupił karmę dla bezdomnych kotów
- Działdowska biblioteka organizuje spotkanie z lokalną pisarką
- Wielkimi krokami zbliża się XI działdowski Hoffer Festival