Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Wolonatriusze zachęcają do wzięcia udziału w 23 Finale WOŚP.

09 stycznia 2015, 12:11

W Ciechanowie pracę wolontariuszy koordynować będzie sztab Ośrodka Edukacji Kulturalnej STUDIO. W orkiestrę zaangażowało się też Stowarzyszenie Psychoart.

W programie: bieg „Policz się z cukrzycą", turniej szachowy i tenisowy, przejażdżki terenówkami, motocyklami i orkiestrowozem. W koncercie finałowym zagrają: T.O.B., EjToBangla i Ikarion. Nad bezpieczeństwem kwestujących czuwać będzie Straż Miejska oraz policja. Strażnicy częstować będę wolontariuszy ciepłą kawą i herbatą, a ZKM zapewni im darmowy przewóz.

W Działdowie akcja ruszy o godz. 16:00 w sali MDK przy ul. Jagiełły. 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostanie połączony z rozstrzygnięciem świątecznego konkursu. W trakcie imprezy odbędą się m. in badanie zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu u osób palących oraz pomiary ciśnienia tętniczego. Ponadto będzie można obejrzeć spektakl “Dziewczynka z zapałkami” w wykonaniu sekcji MDK Działdowo i posłuchać chóru “Our Voice” z Gimnazjum nr 2.

W Żurominie WOŚP rozpocznie się już o godzinie 10.00. Koncerty, licytacje i pokazy będą się odbywały w Żuromińskim Centrum Kultury. Równolegle na hali sportowej zostaną rozegrane IV Turniej Pierwszej Mazowieckiej Ligi Młodziczek oraz Halowy Mecz Piłki Nożnej Radnych. Akcję tradycyjnie już o godzinie 20.00 zakończy światełko do nieba.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012