Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Ferie w mieście: Liczne atrakcje w Mławie

23 stycznia 2013, 14:38

W poniedziałek na Mazowszu rozpoczną się ferie zimowe. Sprawdziliśmy, jakie atrakcje przygotowano dla dzieci, które czas wolny spędzać będą w Mławie.

Miejski Dom Kultury dla najmłodszych zorganizuje zajęcia plastyczne, wokalne, a także teatralne i taneczne. Na specjalne seanse zaprosi najmłodszych mławskie kino "Kosmos". Pokazy filmów dla dzieci zaplanowano w poniedziałki, środy i piątki w południe. Bilety sprzedawane będą w cenie 5 zł. Dom Kultury udostępni także swoją scenę młodym artystom na tzw. "manewry muzyczne".

We wszystkich placówkach Miejskiej Biblioteki Publicznej dzieci korzystać będą mogły bezpłatnie z komputerów z dostępem do sieci. Dla najmłodszych filie biblioteki przygotowały również zabawy i konkursy.

Aktywny wypoczynek zorganizuje dzieciom Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Główne propozycje to turnieje piłki halowej i ping-ponga. Dla uczniów podstawówek przygotowano także bezpłatne lekcje pływania na mławskim basenie.

O najmłodszych nie zapomniało również Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej. Przez całe ferie ekspozycję muzuem dzieci zwiedzać będą mogły bezpłatnie.

Zainteresuje Cię również:

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012