Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Ferie w mieście: Bogata oferta zajęć w Ciechanowie

25 stycznia 2013, 10:28

W poniedziałek rozpoczną się ferie na Mazowszu. W Ciechanowie propozycje dla dzieci i młodzieży przygotowały dwie placówki: Centrum Kultury i Sztuki oraz Ośrodek Edukacji Kulturalnej "Studio".

Zajęcia w Centrum Kultury prowadzone będą codziennie pomiędzy 10:30 a 12:30. W ofercie znajdą się głównie warsztaty plastyczne i taneczne. Atrakcją dla najmłodszych ma być także bal karnawałowy. Zaplanowano również spotkania z pisarzem książek dla dzieci Waldemarem Mazińskim oraz ilustratorką Iwoną Całą.

Codzienne zajęcia w okresie ferii prowadzić będzie również Ośrodek "Studio". W programie gry i zabawy, a także warsztaty teatralne, plastyczne i literackie. Zaplanowano również pokazy klasycznych filmów dla dzieci oraz zwiedzanie ciechanowskiego zamku.

Osoby zainteresowane zajęciami w Centrum Kultury lub Ośrodku "Studio" obie placówki proszą o wcześniejsze zapisy telefoniczne.

Specjalną ofertę przygotowało na ferie także ciechanowskie lodowisko. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z obiektu będą mogli korzystać za darmo - po okazaniu szkolnej legitymacji. Bezpłatny wstęp możliwy będzie pomiędzy godziną 9:00 a 14:00.

Zainteresuje Cię również:

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012