Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Działdowo: Policja notuje coraz więcej przypadków posiadania narkotyków.

16 lutego 2015, 18:54

Święto zakochanych na pewno na długo zapamięta mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego. 17-latek przyjechał na dyskotekę w gminie Płośnica z narkotykami.

Policjanci ujawnili przy nim 22 tabletki ekstazy. Nastolatek w chwili zatrzymania był pod wpływem alkoholu. Przewieziono go na komendę celem wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie testerem narkotykowym zabezpieczonych tabletek wykazało, że to ekstazy. Chłopak nie potrafił logicznie wytłumaczyć, skąd je ma. Za posiadanie substancji psychotropowych grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Natomiast na 10 lat do więzienia może trafić mieszkaniec gminy Działdowo. Jest on podejrzany o posiadanie i udzielanie innym osobom środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu mężczyzny 40 porcji amfetaminy, 9 woreczków strunowych z amfetaminą oraz 3 z marihuaną - łącznie blisko 100 gramów amfetaminy i ponad 60 gramów marihuany. Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna od początku roku do czasu zatrzymania handlował środkami odurzającymi. Podejrzanemu o posiadanie i udzielanie narkotyków funkcjonariusze postawili zarzuty.

Mężczyzna nie kwestionował swojej winy. Sąd Rejonowy w Działdowie wydał postanowienie o aresztowaniu go na najbliższe 3 miesiące.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012