Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Mława: Najmłodsi siatkarze stawiają pierwsze kroki.

18 lutego 2015, 13:52

Najmłodsi siatkarze z Mławy postawili w miniony weekend pierwsze sportowe kroki. W Międzyborowie rozegrane zostały Mistrzostwa Mazowsza w Mini Siatkówce w ramach akcji Kinder + Sport.

Obsada turnieju była bardzo liczna. Wzięły w nim udział 22 zespoły z całego Mazowsza w tym dwa z Mławy. W kategorii klas czwartych Mławę reprezentowała Szkoła Podstawowa nr 7 pod kierunkiem nauczyciela wychowania fizycznego Jerzego Gawlikowskiego. Popularna „Siódemka” do gry w turnieju wystawiła 3 drużyny dwójek. W sumie w tej kategorii wiekowej wystąpiły 54 zespoły. Chłopcy zostali podzieleni na podgrupy w których toczyła się dalsza rywalizacja.

Podopieczni trenera Gawlikowskiego spisali się bardzo dobrze zajmując czołowe lokaty w swoich grupach. Marcel Kwieciński i Radosław Sadza uplasowali się na drugiej pozycji, pokonując ekipy z Międzyborowa, Żuromina oraz Siedlec. Mateusz Miecznikowski i Eryk Kaczerski również zajęli drugie miejsce wygrywając m. in. z Wyszkowem, Wołominem, a także Siedlcami. Karol Borkowski i Grzegorz Dymkowski zajęli natomiast piątą lokatę.

Po rywalizacji czwartoklasistów przyszedł czas na zmagania w starszej grupie, w której zaprezentowali się młodzi siatkarze Zawkrza Mława.Podopieczni Jana Kanowskiego trafili do jednej grupy ze stołecznymi zespołami MOS-u Wola oraz Metra, a także KPS-em Siedlce. Mławska drużyna dzięki zwycięstwu z siedlczanami zajęła ostatecznie trzecią pozycję.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Piotr Ploch
od 07:00 do 10:00
Radio 7 budzi ludzi
07:00 wiadomości kraj/świat, sport, pogoda
07:30 wiadomości lokalne, pogoda
08:00 wiadomości kraj/świat, sport, pogoda
08:30 wiadomości lokalne, pogoda
09:00 wiadomości kraj/świat, sport, pogoda
09:30 Jarmark rozmaitości
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012