Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Nie odbył się mecz kontrolny działdowskiego Startu z MKS-em Ciechanów.

22 lutego 2015, 18:35

Jak donosi oficjalna strona ciechanowskiego klubu goście odwołali swój przyjazd, ponieważ nie zebrali odpowiedniej liczby zawodników do gry.

Nie tak dawno działdowianie pod wodzą nowego szkoleniowca - Romana Wrzeszczyńskiego przegrali aż 0 do 5 z MKS-em Przasnysz. Dwa dole dla podopiecznych Wiktora Pełkowskiego strzelił pozyskany zimą z Makowianki Maków Mazowiecki, Radosław Piątek. Pozostałe bramki zdobywali: Tomasz Pragacz, Piotr Piasecki oraz Łukasz Kosiorek.

21 lutego przasnyszanie byli rywalem Mławianki Mława. Spotkanie rozegrane w Baranowie zakończyło się remisem 2 do 2. Do przerwy prowadził MKS Przasnysz, dla którego trafił Piotr Piasecki. Wyrównał zaraz po zmianie stron, dopiero co wprowadzony na plac gry, Karol Podliński. Ponowne prowadzenie przasnyszanom zapewnił Radosław Piątek. Gola na wagę remisu zdobył w końcówce Krzysztof Dąbkowski, który popisał się efektownym uderzeniem z dystansu.

W sobotnim meczu szkoleniowiec Mławianki, Adam Fedoruk testował Mateusza Romachowa. Na razie sztab szkoleniowy nie podjął decyzji o tym czy były napastnik Legii Warszawa oraz Znicza Pruszków pozostanie w Mławie. W pozostałych meczach sparingowych z udziałem drużyn z naszego regionu, Wkra Bieżuń zwyciężyła 3 do 0 Koronę Szydłowo, a Wkra Żuromin uległa 5 do 6 Startowi Nidzica.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012