Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Działdowo: To może być hit drugiej rundy Wschodzący Białystok Superligi tenisistów stołowych.

25 lutego 2015, 12:32

W Grodzisku Mazowieckim, aktualny mistrz kraju - Bogoria, zmierzy się z walczącym o awans do fazy play-off Dekorglassem Działdowo. Faworytem meczu bez wątpienia będą gospodarze, którzy nie są jeszcze pewni drugiej lokaty po rundzie zasadniczej.

Działdowianie natomiast celują w tym sezonie w medal superligi. Aby ten cel zrealizować, muszą w dwóch ostatnich spotkaniach zdobyć co najmniej trzy punkty. Mówi prezes działdowskiego klubu, Ferdynand Chojnowski.

/

O tym, że Dekorglass nie stoi na straconej pozycji może świadczyć rezultat pierwszego meczu, rozegranego pod koniec października ubiegłego roku. Podopieczni Piotra Kołacińskiego po fantastycznej grze pokonali przed własną publicznością, aktualnego mistrza kraju 3 do 2. Trzeba jednak pamiętać, że grodziszczanie zagrali wówczas w krajowym składzie, bez swojej największej gwiazdy Oh Sang Euna.

Dziś Koreańczyk ma być do dyspozycji trenera Tomasza Redzimskiego. Spotkanie Bogorii z Dekorglassem rozpocznie się o godzinie 18.00. Bezpośrednią transmisję z Grodziska Mazowieckiego będzie można zobaczyć na oficjalnej stronie Wschodzący Białystok Superligi.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012