Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Działdowo: Udany rewanż mistrza kraju.

26 lutego 2015, 11:35

Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo do ostatniej serii gier będą musieli walczyć o awans do strefy medalowej rozgrywek Wschodzący Białystok Superligi.

W meczu przedostatniej kolejki rundy zasadniczej, podopieczni Piotra Kołacińskiego przegrali na wyjeździe 0 do 3 z aktualnym mistrzem Polski, Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Tym samym rywale zrewanżowali się za porażkę w pierwszej rundzie w Działdowie. Spotkanie znakomicie dla gospodarzy rozpoczął Daniel Górak, który w pojedynku otwarcia w trzech setach ograł byłego pingpongistę grodziskiego klubu - Xu Wenlianga. Prowadzenie miejscowych podwyższył kilka minut później Robert Floras. Tenisista Bogorii nieoczekiwanie wygrał 3 do 1 z liderem działdowian - Jirim Vrablikiem. Triumf mistrza kraju przypieczętował Paweł Fertikowski, który w starciu "trójek" pokonał 3 do 1 Patryka Chojnowskiego.

Wygrana za trzy punkty z zespołem Piotra Kołacińskiego oznacza, że grodziszczanie do fazy play-off przystąpią z drugiego miejsca. Dekorglass, który uzbierał dotychczas 25 punktów, o awans do strefy medalowej będzie musiał walczyć w ostatnim pojedynku rundy rewanżowej z Morlinami Ostróda. Szanse na grę w strefie medalowej superligi mają jeszcze oprócz działdowian ekipy Kolpingu Jarosław oraz Polonii Bytom.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Sobota z Radiem 7
od 08:00 do 19:05
Sobota z Radiem 7
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
16:30 kalendarium historyczne
19:03 pogoda
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012