Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Czwartoligowcy z naszego regionu mają za sobą ostatnie gry kontrolne .

01 marca 2015, 18:37

Spotkania odbyły się przed inauguracją rundy rewanżowej. Piłkarze Mławianki Mława pokonali 5 do 0 występującą w Lidze Okręgowej, Koronę Ostrołęka.

Już do przerwy mławianie strzelili rywalom cztery gole. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Daniel Orzechowski, który wykorzystał dwa rzuty karne. Później do bramki Korony trafili Szymon Masiak oraz Przemysław Radziszewski. Wynik spotkania po przerwie ustalił Karol Podliński. Starcie z ostrołęczanami było próbą generalną dla Mateusza Romachowa. Tuż po jego zakończeniu trener Mławianki, Adam Fedoruk postanowił, że da szansę w rundzie wiosennej byłemu napastnikowi warszawskiej Legii oraz Wigier Suwałki.

W innych meczach Korona Szydłowo zwyciężyła 6 do 2 Żbika Nasielsk. Dwie bramki dla szydłowian zdobył Jarosław Bartnikowski, natomiast pozostałe gole strzelili Paweł Podlewski, Kamil Rutkowski, Kamil Głowacki i Artur Cybulski. MKS Ciechanów wziął udział w dwumeczu z ekipami Nadnarwianki Pułtusk oraz juniorów Polonii Warszawa. Podopieczni Pawła Mazurkiewicza najpierw pokonali po bramce Łukasza Kozłowskiego Nadnarwiankę, a następnie ulegli 0 do 1 młodym polonistom.

Wkra Żuromin z kolei przegrała 3 do 5 z Rolko Konojady. Gole dla żurominian zdobyli Igor Bartniczuk, Bartosz Laskowski, a także Bartłomiej Nowacki.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012