Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Ferie zimowe na Mazowszu

30 stycznia 2013, 9:51

Od poniedziałku na Mazowszu trwają ferie zimowe. Wolny czas dzieciom z naszego regionu starają się zagospodarować placówki kulturalne. Raz jeszcze podpowiadamy, jakie atrakcje czekają na najmłodszych przez najbliższe dwa tygodnie.

Dzieci liczyć mogą przede wszystkim na zajęcia rozwijające zainteresowania, m.in. plastyczne oraz taneczne. Warsztaty tego typu odbywają się w domach i centrach Kultury w Mławie, Żurominie oraz Ciechanowie, a także w ciechanowskim ośrodku "Studio". Dla dzieci przygotowano tam również gry i zabawy.

Kina w Mławie i Żurominie wzbogaciły swój repertuar o specjalne seanse dla najmłodszych. Ponadto klasyczne filmy dla dzieci pokazywane będą w ciechanowskim "Studiu".

Zajęcia na czas ferii zaplanowano też w placówkach mławskiej Biblioteki Publicznej. Tam najmłodsi skorzystają również za darmo z internetu.

Dla miłośników bardziej aktywnego wypoczynku ofertę przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie. Dla wszystkich dzieci ośrodek organizuje turnieje sportowe, a dla uczniów podstawówek - bezpłatne lekcje pływania. Ponadto w czasie ferii dzieci i młodzież o połowę mniej zapłacą za bilety na mławski basen.

Z kolei w Ciechanowie uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów bezpłatnie skorzystają z lodowiska.

Zajęcia na czas ferii zaplanowano także w wielu innych miejscowościach regionu. Organizują je przede wszystkim miejscowe ośrodki kultury oraz biblioteki.

Zainteresuje Cię również:

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012