Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Ciechanów: Rozmawiali na temat bezpieczeństwa na obiektach sportowych podczas meczów piłki nożnej.

12 marca 2015, 11:54

W Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie odbyło się spotkanie policjantów z przedstawicielami lokalnych klubów piłkarskich.

Spotkanie organizacyjne przed rundą wiosenną miało na celu przypomnienie zasad współpracy pomiędzy klubami sportowymi, a policjantami podczas odbywających się rozgrywek, ale przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom tych imprez. Rozmowy przed rozpoczynającym się sezonem piłkarskim organizowane są już od kilku lat. Kluby piłkarskie zobowiązane są do bezwzględnego przestrzegania własnych planów zabezpieczenia imprezy masowej, w szczególności poprzez uniemożliwianie wnoszenia i wykorzystywania pirotechniki oraz „sektorówek”, które uniemożliwiają identyfikację osób łamiących prawo.

Ostatnie spotkanie, to inicjatywa pozwalająca na wymianę doświadczeń i wypracowanie form działania w zakresie bezpieczeństwa imprez sportowych pomiędzy policjantami, organizatorami rozgrywek, a także przedstawicielami klubów sportowych. Omówiono także zagadnienia związane z potencjalnymi zagrożeniami, ze zwróceniem uwagi na zachowania kibiców podczas trwania rozgrywek m.in. spożywanie alkoholu, odpalanie rac, zakłócanie porządku publicznego.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012