Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

To będzie weekend pełen piłkarskich emocji.

13 marca 2015, 12:23

14 marca w Działdowie gracze Startu zainaugurują zmagania w rozgrywkach trzeciej ligi. Na początek rywalem podopiecznych Romana Wrzeszczyńskiego będzie Znicz Biała Piska.

Spotkanie na stadionie przy ul. Robotniczej rozpocznie się o godzinie 15.00. O tej samej godzinie zaplanowane zostały dwa mecze z udziałem naszych drużyn w czwartej lidze mazowieckiej. Najciekawiej powinno być w Mławie, gdzie Mławianka zmierzy się z Huraganem Wołomin. Mławianie po porażce w Ostrowi Mazowieckiej, muszą koniecznie wygrać, by nie stracić kontaktu z czołówką. O tym, że można tego dokonać świadczy rezultat pojedynku rozegranego w pierwszej rundzie. Jeszcze pod wodzą Adama Kuligowskiego, Mławianki rozbiła na wyjeździe Huragan 6 do 2. W Ciechanowie natomiast walczący o utrzymanie MKS zagra przed własną publicznością z Błękitnymi Gąbin.

Godzinę wcześniej rozpocznie się w Szydłowie starcie beniaminków, w którym Korona podejmie Olimpię Warszawa. W sobotę swoje zmagania zainauguruje także ciechanowsko-ostrołęcka Liga Okręgowa. Jedyny w tym gronie przedstawiciel powiatu mławskiego, Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna zagra u siebie z Wkrą Bieżuń.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012