Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Mława: Drugie zwycięstwo siatkarzy Zawkrza.

16 marca 2015, 11:40

Podopieczni Szymona Zejera pokonali 14 marca na wyjeździe 3 do 1 Spartę Grodzisk Mazowiecki. Mławska drużyna od samego początku świetnie radziła sobie na parkiecie grodziskiej hali.

Pierwszego seta Zawkrze zagrało koncertowo, dzięki czemu zwyciężyło 25 do 11. Podrażnieni takim obrotem sprawy gospodarze wzięli się do odrabiania strat. W drugiej odsłonie trwała zacięta walka punkt za punkt. Więcej zimnej krwi w końcówce zachowali mławianie, którzy wygrali tę część gry 25 do 23. Siatkarze z Mławy byli bliscy zwycięstwa w trzech setach, jednak w decydującym momencie trzeciej partii skuteczniejsi byli gospodarze. Wydawało się, że Sparta pójdzie za ciosem i doprowadzi do wyrównania. W czwartej odsłonie grodziszczanie prowadzili już 16 do 12, ale nie potrafili postawić przysłowiowej kropki nad "i". Dobrą zmianę w mławskiej ekipie dał powracający po kontuzji Daniel Kęsak.

Zawkrze wygrało ostatecznie tego seta 25 do 23. Punkty zdobyte w Grodzisku Mazowieckim przybliżają mławian do utrzymania w rozgrywkach trzeciej ligi.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012