Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Mława: Siatkarze Zawkrza kontynuują zwycięską passę.

23 marca 2015, 17:36

Po ostatnim triumfie w Grodzisku Mazowieckim, tym razem podopieczni Szymona Zejera zgarnęli trzy punkty w wyjazdowym starciu z MDK-iem Warszawa.

Mławski zespół przystąpił do tego spotkania bez kilku podstawowych graczy, m.in. Łukasza Borowskiego. W jego miejsce na placu gry pojawił się Damian Łaszcz. Mimo iż rozgrywający Zawkrza przed meczem odbył z drużyną zaledwie jeden trening, na boisku rozumiał się z partnerami bardzo dobrze. Mławianie tylko w pierwszym secie pozwolili rozwinąć skrzydła rywalom. MDK wygrał tę odsłonę 25 do 22. Później na parkiecie dominowali siatkarze Szymona Zejera.

W drugiej i trzeciej partii Zawkrze zwyciężyło 25 do 18. Czwarty set lepiej rozpoczęli gospodarze, ale w decydującym momencie sprawy w swoje ręce wzięli Daniel Kęsak i Tomasz Szwęch. Pierwszy doskonale spisywał się w ataku, natomiast drugi posyłał trudne zagrywki. Dzięki nim drużyna z Mławy wygrała tę partię do 23, a cały mecz 3 do 1. Komplet punktów zdobyty w stolicy dał Zawkrzu awans na dziewiąte miejsce w ligowej tabeli. W następnej kolejce mławscy siatkarze zagrają przed własną publicznością z Jaguarem Wolanów.

Zainteresuje Cię również:

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012