Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Mława: Lider zatrzymany.

29 marca 2015, 18:32

Czwartoligowcy z Mazowsza rozegrali 21 kolejkę spotkań. W najciekawszym pojedynku, piłkarze Mławianki zmierzyli się przed własną publicznością z liderem rozgrywek, Bzurą Chodaków.

Spotkanie obfitowało w emocje, a obie drużyny stworzyły sporo sytuacji podbramkowych. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1 do 1, a jedynego gola dla biało-zielonych zdobył w trzeciej minucie Szymon Masiak. Goście odpowiedzieli dziewięć minut później, dzięki celnemu trafieniu Bartłomieja Walewskiego. Swój mecz w 21 kolejce wygrała także Korona Szydłowo. Podopieczni Włodzimierza Gorczycy pokonali po golu Kacpra Małeckiego 1 do 0 Skrę Drobin.

Najbardziej okazałe zwycięstwo zanotowali gracze MKS-u Ciechanów, którzy rozbili 5 do 0 Ostrovię Ostrów Mazowiecka. Dwukrotnie do siatki ostrowian trafił Patryk Tosik, a po jednej bramce strzelili Bartosz Karczewski, Adrian Kowalski oraz Mateusz Matusiak. Dziewiętnastej porażki doznała z kolei Wkra Żuromin, która uległa 2 do 5 Narwi Ostrołęka. Żurominianie z dorobkiem zaledwie dwóch punktów zamykają tabelę czwartej ligi.

Mimo zwycięstwa na szesnastym miejscu pozostał MKS Ciechanów. Awans o jedną pozycję zanotowała Korona, która jest obecnie czternasta. Mławianka spadła o jedną lokatę i plasuje się na dziesiątym miejscu.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012