Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Przed nami weekend obfitujący w sportowe emocje.

17 kwietnia 2015, 11:37

W Żurominie rozegrane zostaną derby Ziemi Zawkrzeńskiej w siatkówce mężczyzn. Naprzeciw siebie staną ekipy Iskry Volley Zielona oraz Zawkrza Mława.

Ostatnio w Mławie górą było Zawkrze. Teraz podopieczni Macieja Łebkowskiego będą chcieli się zrewanżować za tamtą porażkę. Opiekun mławian, Szymon Zejer ma jednak powody do optymizmu. Jego siatkarze w tym sezonie grają zdecydowanie lepiej na wyjazdach.

/

Początek rywalizacji Iskry z Zawkrzem 17 kwietnia w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Żurominie o godzinie 19.00.

18 kwietnia natomiast odbędą się piłkarskie derby powiatu mławskiego. W Szydłowie miejscowa Korona podejmie przeżywającą wyraźny kryzys Mławiankę. Jeszcze kilka tygodni temu wskazanie faworyta tej potyczki byłoby nietrudne. Obecnie w lepszej formie są szydłowianie, którzy wiosną zdobyli dziewięć punktów. Nie tak dawno ekipa Włodzimierza Gorczycy rozbiła 4 do 1 Nadnarwiankę Pułtusk, dzięki czemu znacznie przybliżyła się do utrzymania w czwartej lidze. Mławianka przegrała pucharowy pojedynek z rezerwami Mazovi Mińsk Mazowiecki i odpadła z rozgrywek. Pierwszy gwizdek w meczu Korony z Mławianką zaplanowano na godzinę 16.00.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012