Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

To będzie sobota pełna piłkarskich emocji.

24 kwietnia 2015, 12:01

Aż cztery drużyny z naszego regionu rozegrają 25 kwietnia spotkania ligowe. O godzinie 16 w Działdowie, Start, który ma już iluzoryczne szanse na utrzymanie w trzeciej lidze, podejmować będzie Dąb Dąbrowę Białostocką.

Pozostałe mecze zostaną rozegrane w ramach czwartej ligi. Najciekawiej powinno być w Ciechanowie, gdzie MKS zmierzy się z liderem, Błękitnymi Raciąż. Dawniej pojedynki między tymi ekipami dostarczały kibicom wielu emocji i nie inaczej powinno być tym razem. Nie mająca już szans na awans Mławianka Mława zagra przed własną publicznością z outsiderem z Drobina. Jesienią mławianie zwyciężyli 3 do 1 i 25 kwietnia także będą faworytem.

W ostatnim meczu, Wkra Żuromin poszuka punktów w starciu z Huraganem Wołomin. Ostatnio humory żurominianom poprawiła informacja o walkowerze jaki otrzymali za spotkanie 21. kolejki z Narwią Ostrołęka. W drużynie z Kurpi wystąpiła bowiem zbyt mała liczba młodzieżowców. Mimo trzech punktów jakie Wkra otrzymała, dalej zajmuje ona ostatnie miejsce w tabeli. Początek wszystkich gier zaplanowano na godzinę 16.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Wieczorynka Radia 7
od 19:05 do 22:30
Wieczorynka Radia 7
100% imprezowych hitów
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012