Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Żuromin: Organizacje pozarządowe stanęły przed komisją.

15 maja 2015, 9:52

W płockim centrum przedstawiciele blisko 40 lokalnych grup, stowarzyszeń i organizacji z powiatów płockiego, płońskiego, ciechanowskiego, mławskiego i żuromińskiego zaprezentowali swoje projekty. Pokazy odbyły się w ramach konkursu grantowego FIO Mazowsze Lokalnie.

Wszystkie inicjatywy oceniane były przez komisję konkursową, która przyzna najciekawszym pomysłom mikrodotacje. Prezentacja każdej grupy trwała 5 minut. Tyle czasu mieli członkowie grup na przedstawienie pomysłów mających na celu pobudzenie i integrację lokalnych społeczności. Komisja mogła również zadawać pytania dotyczące poszczególnych wystąpień. Głównym celem, z jakim zgłosiły się organizacje była potrzeba zmian w postrzeganiu swojego otoczenia, na takie, w którym dużo się dzieje i gdzie można ciekawie spędzić czas z dala od komputera czy telewizora. Każdy ze zgłoszonych projektów może dostać maksymalnie 15 punktów. Najciekawsze inicjatywy otrzymają dotację do 5 tys. zł.

Wyniki będą znane w połowie maja. Do tego czasu będą miały miejsce kolejne posiedzenia komisji konkursowej w pozostałych powiatach województwa mazowieckiego.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012