Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Teatr Mazowiecki po raz kolejny zawita do naszego regionu.

15 maja 2015, 11:18

12 maja w sali widowiskowej Powiatowego Centrum Kultur i Sztuki w Ciechanowie odbędzie się spektakl "Małe Zbrodnie Małżeńskie". O tej samej porze w Mławie odbędzie się spektakl "Belfer" w reżyserii Michała Kwiecińskiego.

Autorem sztuki jest Eric-Emmanuel Schmitt - francuski dramaturg, eseista i powieściopisarz. Dzieło przedstawia jeden dzień z życia małżeństwa z piętnastoletnim stażem. Mąż cierpi na amnezję, żona zaś stara się opowiedzieć mu to, co wspólnie przeżywali. Mężczyzna jednak nie przyznaje się, że wyzdrowiał i podobnie jak żona, stara się ugrać swoje na udawanej utracie pamięci. Obydwoje kłamią, by odrodzić swoje małżeństwo po latach. Reżyserii spektaklu podjął się Marek Pasieczny, a główne role odgrywają Katarzyna Herman i Redbad Klijnstra. Przedstawienie rozpocznie się o godzinie 18.

O tej samej porze w Mławie odbędzie się spektakl "Belfer" w reżyserii Michała Kwiecińskiego. W rolę tytułową wcieli się Wojciech Pszoniak. Dzieło, którego autorem jest Jean Pierre-Dopagne, porusza kwestię narastającego konfliktu między nauczycielami a uczniami. Pewnego dnia niespełniony belfer postanawia zakończyć przygodę z wychowywaniem trudnej młodzieży i postanawia sięgnąć po broń. Autor stara się odkryć prawdę o człowieku i jego naturze, używając przy tym ciętego humoru oraz podkreślić wewnętrzną walkę, która we współczesnym świecie dotyczy wielu ludzi. Spektakl odbędzie się również 12 maja o godz. 18 w mławskim MDK-u.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
1

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 22:30 do 24:00
Nocna zmiana
22:30 wiadomości kraj/świat, pogoda
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012