Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Mławscy kolarze górscy ponownie na podium maratonu MTB.

18 maja 2015, 12:07

Bartosz Grędziński był bliski kolejnego triumfu w wyścigu zaliczanym do cyklu Mazovia MTB Marathon, który odbył się w Toruniu. Zawodnik grupy Retro Rowery Duda Team zajął ostatecznie drugie miejsce na dystansie Mega.

Trasę liczącą 54 kilometry, mławski kolarz pokonał w nieco ponad godzinę i czterdzieści minut, a do zwycięzcy, Łukasza Matusiaka stracił pół minuty. Niepowodzenie w kategorii Open, Grędziński powetował sobie w kategorii MM1, gdzie został sklasyfikowany na pierwszej pozycji. Taką samą lokatę mławianin zajmuje w klasyfikacji generalnej całego cyklu. W stolicy Kujaw wystartowało jeszcze pięciu zawodników z Mławy i powiatu mławskiego.

Michał Biranowski uplasował się na 38 miejscu, natomiast Piotr Strzelec był 198 na dystansie Mega. Na trasie o połowę krótszej z dobrej strony pokazali się Bartosz Pawłowski oraz Bartosz Stryjewski. Pawłowski ukończył rywalizację na piątym miejscu, a Stryjewski na dwunastym. To dało kolarzom Tempa Mława wysokie lokaty w kategorii FM0, gdzie zajęli odpowiednio drugą i trzecią pozycję. Na czwartym miejscu w wyścigu Hobby sklasyfikowany został Jan Stryjewski. Kolejne zawody z cyklu Mazovia MTB Marathon odbędą się 24 maja w Mrozach.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012