Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Działdowo: Rozegrano pierwszy etap piątej, jubileuszowej edycji turnieju koszykówki dla dzieci i młodzieży "Orlik Basketmania".

22 maja 2015, 12:32

Wśród drużyn chłopięcych znalazły się zespoły z Gimnazjum nr 1 oraz klasy sportowe z Gimnazjum nr 2. Finałowy mecz rozgrywany był pomiędzy dwiema drużynami z Dwójki.

Ostatecznie zwycięstwo przypadło podopiecznym Zdzisława Ziółkowskiego, którzy pokonali swoich starszych kolegów 32:16. Zawodnicy drużyny klasy sportowej Ia z Gimnazjum nr 2 będą reprezentantami Działdowa w finale Makroregionu. Zespoły z województwa warmińsko-mazurskiego spotkają się w nim z województwem pomorskim. Za swoje występy wyróżniono dwóch chłopców: Patryka Kociębę oraz Dawida Rogalskiego.

W rywalizacji dziewcząt wzięły udział 3 drużyny z Gimnazjum nr 2 oraz zespół "Gwiazdy" z działdowskiej Jedynki. I w tej kategorii najlepszą drużyną była ekipa działdowskiej Dwójki, zespół A złożony z reprezentantów klas I i II, grający pod opieką Majki Szczypińskiej i Kamila Chrzanowskiego.

Reprezentantki działdowskiej Dwójki podobnie jak chłopcy zawalczą w następnym etapie, czyli w Mistrzostwach Makroregionu.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012