Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Mława: Piłkarze Mławianki odnieśli szóste z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach czwartej ligi mazowieckiej.

24 maja 2015, 19:49

Podopieczni Adama Fedoruka pokonali przed własną publicznością 2 do 1 Bug Wyszków. Do przerwy obydwie drużyny strzeliły po jednym golu. Najpierw w 14 minucie wynik spotkania fantastycznym uderzeniem z dystansu otworzył Michał Stryjewski.

Goście wyrównali osiem minut później, gdy Kamila Gatyńskiego strzałem z linii pola karnego pokonał Paweł Nowacki. Ostatnie słowo należało jednak do mławian. W 49 minucie bramkę na wagę trzech punktów zdobył Karol Podliński. Kolejna wygrana ucieszyła opiekuna Mławianki, Adama Fedoruka.

/

W innym meczu 30. kolejki Korona Szydłowo niespodziewanie uległa 1 do 3 Wkrze Żuromin. Dwa gole dla ekipy Dariusza Koprowskiego strzelił Bartłomiej Nowacki, a jednego Jarosław Sawicki. Korona odpowiedziała celnym trafieniem z rzutu karnego Piotra Karpińskiego. Potknięcie szydłowian wykorzystał MKS Ciechanów, który rozbił na wyjeździe 5 do 2 Nadnarwiankę Pułtusk. Ciechanowianie do przerwy prowadzili 2 do 0, a na listę strzelców wpisali się Damian i Mateusz Matusiakowie. Po zmianie stron kolejne bramki dla MKS-u zdobyli Bartosz Karczewski oraz Adam Sosnowski, który trafił dwukrotnie.

Dzięki wygranej podopieczni Pawła Mazurkiewicza zrównali się punktami z Koroną Szydłowo. W tabeli MKS jest aktualnie czternasty, a szydłowianie plasują się oczko niżej.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 05:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012