Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Powstał Społeczny Komitet Rozbudowy Zespołu Szkół w Rybnie.

28 maja 2015, 11:43

Grupa została utworzona ponieważ placówka boryka się z problemami lokalowymi. Zespół Szkół w Rybnie skupia gimnazjum, liceum ogólnokształcące i szkołę zawodową. Budynek został oddany do użytku w 1985r. i stanowił miejsce nauki wszystkich uczniów.

Obecnie znajduje się w nim 18 oddziałów. By zwiększyć ilość pomieszczeń zaadaptowano przestrzenie holi szkolnych, przez ich częściową zabudowę. W międzyczasie dokonano szeregu prac remontowych. W 2005r. powstał projekt rozbudowy szkoły – niezrealizowany ze względu na brak środków. W wyniku wielu rozmów powstał nowy projekt, który przewiduje dobudowę pionu i 6 nowych klas. Plan zakłada także budowę drugiej klatki schodowej zwiększającej bezpieczne przemieszczanie się uczniów. Szkoła odnosi wiele sukcesów także na szczeblu ogólnopolskim.

W związku z powyższym społeczność lokalna podjęła próby wdrożenia projektu rozbudowy w życie. Społeczny Komitet Rozbudowy Zespołu Szkół w Rybnie chcemy pozyskać przyjaciół i partnerów, którzy wspomogą starania organizacyjne i finansowe. Komitet organizuje zbiórkę publiczną pod nazwą : „ Wspieramy rozbudowę Zespołu Szkół w Rybnie”. Grupa posiada własne konto, na którym gromadzone będą środki z różnorodnych działań, a także pieniądze przekazane przez osoby prywatne oraz inne podmioty.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012