Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Działdowo: O przyznaniu nagrody zdecyduje frekwencja.

08 czerwca 2015, 19:25

Trzy najciekawsze wydarzenia sportowe, odbywające się w Działdowie między 28 a 31 maja, zostały zgłoszone do tegorocznych obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Ogółem wzięło w nich udział prawie 800 osób.

Celem akcji jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby osób, szczególnie tych, którzy nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie, nie prowadzą aktywnego fizycznie trybu życia. W ramach XXI Sportowego Turnieju Miast i Gmin VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w mieście przeprowadzono Turniej piłki nożnej "Amatorska Liga Mistrzów" dla osób dorosłych. Zgłosiło się do niego 15, sześcioosobowych drużyn. W ramach akcji odbyło się także podsumowanie projektu "W-F z Klasą" zorganizowanego na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 3, w którym wzięli udział uczniowie, absolwenci szkoły oraz studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Działdowie. Ostatnim elementem obchodów był Mini Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży do 14 lat, w którym uczestniczyło około 100 osób.

Sprawozdania z imprez, jakie odbyły się w Działdowie, zostaną teraz ocenione przez jury XXI Sportowego Turnieju Miast i Gmin. Nagrodą dla zwycięzców będzie sfinansowanie zakupu sprzętu sportowego, który nagrodzeni wybiorą sobie sami.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012