Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Wkra Bieżuń została mistrzem Ligi Okręgowej w grupie ciechanowsko-ostrołęckiej.

18 czerwca 2015, 12:41

W ostatnim meczu sezonu podopieczni Roberta Piotrowskiego rozbili na wyjeździe 6 do 0 Borutę Kuczbork. Strzelania w 18 minucie rozpoczął Dariusz Petrykowski, który wykończył składną akcję całego zespołu.

Dwie minuty później było już 2 do 0, po tym jak bramkarza Boruty pokonał Michał Dzięgielewski. Taka zaliczka była nie wystarczająca dla Wkry i jeszcze przed przerwą bieżunianie zdobyli trzy gole. Najpierw do siatki bezpośrednio z rzutu wolnego trafił Łukasz Betlejewski, a kolejne dwie bramki padły po strzałach Michała Dzięgielewskiego, który tym samym skompletował hat-tricka.

Po zmianie stron goście spuścili z tonu. Gospodarze dwukrotnie poważnie zagrozili bramce Michała Michalaka, ale ostatnie słowo należało i tak do przyjezdnych. W 83 minucie końcowy rezultat ustalił Bartłomiej Żelazny. Dzięki zwycięstwu Wkra zapewniła sobie bezpośredni awans do czwartej ligi mazowieckiej. Mniej radosne nastroje panują w Kuczborku. Boruta spadła bowiem do A-klasy. W barażach zagra natomiast Tęcza Łyse, która wygrała wczoraj 4 do 0 z Wkrą Sochocin. Rywalem drużyny z Kurpi będzie stołeczny Drukarz.

Przed ostatnią serią gier szanse na awans miała jeszcze Sona Nowe Miasto. Piłkarze Zdzisława Sadowskiego rozgromili wprawdzie 5 do 0 Wieczfniankę, jednak niekorzystne wyniki pozostałych spotkań sprawiły że ekipa z powiatu płońskiego zajęła ostatecznie trzecią lokatę. Gracze z Wieczfni Kościelnej uplasowali się w środku tabeli.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Wieczorynka Radia 7
od 19:05 do 22:33
Wieczorynka Radia 7
100% imprezowych hitów
22:30 wiadomości kraj/świat, pogoda
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012