Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Piłkarze Orła Janowiec Kościelny awansowali do czwartej ligi na Warmii i Mazurach.

21 czerwca 2015, 18:41

Zadecydował o tym ostatni mecz sezonu 2014/2015, w którym podopieczni Waldemara Pyrackiego zremisowali przed własną publicznością 1 do 1 z rezerwami Concordii Elbląg.

Orzeł objął prowadzenie w 30 minucie, po tym jak rzut karny wykorzystał Jakub Rogowski. Goście odpowiedzieli w 67 minucie, gdy Łukasza Radzikowskiego pokonał Martin Strach. Wyrównujący gol uskrzydlił elblążan, którzy w ostatnim kwadransie zdominowali wydarzenia boiskowe. Mimo kilku dogodnych okazji wynik nie uległ zmianie i gracze z Janowca Kościelnego mogli rozpocząć świętowanie. Po dwóch latach przerwy Orzeł ponownie zagra w czwartej lidze.

Przed ostatnią serią gier szanse na awans miał jeszcze Start Nidzica. Ekipa prowadzona przez Bartosza Kruschela musiała wygrać z Kormoranem Zwierzewo oraz liczyć na porażkę Orła Janowiec Kościelny w starciu z Concordią II Elbląg. Nidziczanie osiągnęli tylko połowiczny sukces, ponieważ sami zwyciężyli 3 do 1. Gole dla Startu strzelili: Mateusz Karwacki, Paweł Sobotka oraz Radosław Urbański.

Dzięki triumfowi drużyna z Nidzicy zajęła na koniec rozgrywek trzecią lokatę. Na dziesiątym miejscu uplasowała się natomiast Polonia Iłowo.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012