Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Młodzi piłkarze Mławianki Mława triumfatorami turniejów Summer City Cup.

13 lipca 2015, 18:32

Na stadionie MOSiR-u zorganizowano piłkarskie zmagania dla chłopców z roczników 2004 i 2001. W rywalizacji 11-latków wzięło udział sześć drużyn.

Bezkonkurencyjni okazali się gracze Mławianki, dowodzeni wyjątkowo przez prezesa klubu, Grzegorza Bryksa. W pięciu spotkaniach młodzi mławianie zdobyli 13 punktów. Na drugiej pozycji uplasował się zespół ze szkółki WBS Warszawa, natomiast trzecia lokata przypadła kadrze Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Po koronę króla strzelców sięgnął zawodnik gospodarzy, Eryk Grabowski, z kolei najlepszym piłkarzem imprezy wybrano Szymona Morawskiego z kadry COOZPN.

W skromniejszej obsadzie do rozgrywki przystąpili 14-latkowie. Na starcie stanęły tylko cztery ekipy, w tym dwie wystawione przez Akademię Piłkarską Mławianki Mława. Zwyciężyli podopieczni Andrzeja Karpińskiego, którzy w całym turnieju zremisowali tylko jedno spotkanie z MŁKS-em Łomża. Pozostałe gry kończyły się pewnymi wygranymi mławian. Na kolejnych miejscach znalazły się drużyny z Łomży oraz reprezentacja stołecznej szkółki WBS.

Organizatorzy i tym razem przyznali indywidualne wyróżnienia. Najlepszym zawodnikiem wybrano łomżanina Filipa Lemańskiego, natomiast bramkarzem Dominika Kowalczyka z WBS-u Warszawa. Tytuł najskuteczniejszego piłkarza powędrował do autora dziewięciu goli, Przemysława Cieślaka z Mławianki.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012