Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Zwycięstwem braci Piotra i Pawła Domżalskich z Mławy zakończył się turniej siatkówki plażowej w Szreńsku.

24 sierpnia 2015, 19:02

Impreza odbyła się 22 sierpnia i przyciągnęła na start 9 par. Początkowo rywalizowały one w dwóch grupach eliminacyjnych.

W pierwszej od początku do końca prym wiedli siatkarze z powiatu żuromińskiego, Marcin Romanowski i Mikołaj Rochna, którzy z kompletem punktów awansowali do półfinału. O wiele więcej emocji było w grupie drugiej, gdzie o wyniku wielu spotkań decydowały tie-breaki. Ostatecznie zmagania w niej wygrali miejscowi gracze, Adrian i Paweł Warda. Stawkę półfinalistów z tej grupy uzupełnił mławski zespół złożony z braci, Piotra i Pawła Domżalskich, a także miejscowa para Piotr Kuźniarski i Adam Rzeczkowski.

W pierwszym półfinale bracia Warda bez większych problemów pokonali Kuźniarskiego i Rzeczkowskiego. W drugim pojedynku ½ finału Domżalscy po emocjonującym meczu zwyciężyli w trzech setach Romanowskiego i Rochnę. Mławianie również w finale pokazali, że w decydujących momentach potrafią się wznieść na wyżyny swoich umiejętności. Bracia Domżalscy po przegranej w pierwszym secie, najpierw odrobili straty wygrywając drugą odsłonę, a następnie pokonując w tie-breaku braci Warda.

Trzecie miejsce zajęli siatkarze z powiatu żuromińskiego, Marcin Romanowski i Mikołaj Rochna. Sędzią głównym turnieju siatkówki plażowej w Szreńsku był Jan Kanowski.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
1
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012