Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Gracze Boruty Kuczbork zadomowili się w czołówce Ligi Okręgowej.

31 sierpnia 2015, 18:20

Podopieczni Rafała Markiewicza odnieśli trzecie zwycięstwo w bieżących rozgrywkach, pokonując przed własną publicznością 4 do 0 Tęczę Ojrzeń.

Po dwie bramki dla Boruty zdobyli Patryk Wierzbicki oraz Maciej Watkowski, który z dziewięcioma trafieniami przewodzi stawce najskuteczniejszych piłkarzy. Mniej szczęścia miały pozostałe drużyny z naszego regionu. Wkra Żuromin uległa 0 do 1 swojej imienniczce z Sochocina, natomiast srogie lanie od Korony Ostrołęka dostali futboliści Żaka Szreńsk. Rozgrywający z konieczności swoje mecze w Żurominie, gracze Marka Dobrowolskiego przegrali z ostrołęczanami aż 0 do 5. Tylko do przerwy kroku liderowi „Okręgówki” Tęczy Łyse, dotrzymywała z kolei Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna. Po zmianie stron przyjezdni szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Worek z golami w 54 minucie rozwiązał Paweł Magdaleński, a sześćdziesiąt sekund później swojego pierwszego gola w barwach Tęczy zdobył Dariusz Korytkowski. Ten sam zawodnik w 65 minucie wpisał się ponownie na listę strzelców. Ostatnią bramkę dla podopiecznych Dariusza Narolewskiego strzelił w 72 minucie Marek Kaliszewski. Gospodarzy stać było tylko na honorowe trafienie w doliczonym czasie gry Piotra Melchinkiewicza.

Po tej porażce piłkarze Jarosława Szmyta spadli na szóstą pozycję. Wkra Żuromin jest dziesiąta, a Żak Szreńsk siedemnasty. Prowadzi z kompletem zwycięstw Tęcza Łyse, dwa punkty mniej ma Boruta Kuczbork.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
1
0

Teraz na antenie

Sobota z Radiem 7
od 08:00 do 19:05
Sobota z Radiem 7
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
16:30 kalendarium historyczne
19:03 pogoda
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012