Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Ciechanów: Przed ratuszem powstanie strefa kibica.

01 września 2015, 18:30

Będzie w niej można 4 września wspólnie obejrzeć spotkanie Niemcy – Polska w ramach eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Strefa zostanie usytuowana na placu Jana Pawła II.

Początek transmisji o godzinie 20.45. Wcześniej zorganizowane zostaną atrakcje dla młodszych i starszych kibiców. Rozgrywane będą różnego rodzaju turnieje, konkursy, zabawy. Pierwsze atrakcje czekają uczestników już od godziny 14.00. Będzie można zagrać m.in. w „piłkarzyki”. Przed ratuszem powstaną dwa mobilne boiska do turniejów, konkursów i prób sprawnościowych. Pojawi się piłkarski tor przeszkód na którym będzie można sprawdzić swoje umiejętności związane z poszczególnymi pozycjami na boisku oraz „siatkonoga”. W planie jest żonglerka i wiele innych piłkarskich atrakcji. Do dyspozycji uczestników będą animatorzy oraz trenerzy.

Po meczu ok. godziny 23.00 będzie można skorzystać z udostępnionego przez ZKM autobusu. Ruszy on spod ratusza, po czym przejedzie trasą: Pułtuska, Batalionów Chłopskich, Armii Krajowej, Płońska, Orylska, Sienkiewicza, 17 Stycznia, po czym wróci na pl. Jana Pawła II. Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta w Ciechanowie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio. Partnerami strefy kibica są kluby MKS Ciechanów oraz Akademia Piłki Nożnej Football School.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
1
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012