Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Jak zatrzymać lidera?

04 września 2015, 12:24

Na to pytanie będą próbowali znaleźć odpowiedź piłkarze Korony Szydłowo. W spotkaniu 6. kolejki rozgrywek czwartej ligi mazowieckiej, podopieczni Włodzimierza Gorczycy zmierzą się 5 września przed własną publicznością z Huraganem Wołomin.

Goście w tym sezonie jeszcze nie przegrali i będą chcieli podtrzymać swoją serię. Własne boisko to z kolei duży atut szydłowian. W bieżących rozgrywkach Korona przed własną publicznością dwa mecze wygrała, a jeden zremisowała. Jak skutecznie przeciwstawić się Huraganowi dała przykład Wkra Bieżuń, która była blisko wywalczenia remisu w starciu z wołominianami. Lider dopiero w doliczonym czasie gry zapewnił sobie zwycięstwo 4 do 3. 5 września na trudnym terenie w Bieżuniu punktów będzie szukać inny zespół z czołówki, Mławianka Mława. Gracze Piotra Zajączkowskiego rozpoczęli sezon bardzo dobrze, wygrywając cztery z pięciu pojedynków. Wkra natomiast dopiero przed tygodniem odniosła pierwsze zwycięstwo, pokonując na wyjeździe Mazur Gostynin.

Początek sobotnich gier zaplanowano na godzinę 17.00. 6 września o tej samej porze rozegrane zostanie spotkanie MKS-u Ciechanów z Bugiem Wyszków. Mimo iż na trybunach będzie to mecz przyjaźni, to na boisku sentymentów nie będzie. Obydwie drużyny na starcie rozgrywek spisują się słabo i plasują się w dolnych rejonach tabeli.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
1
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012