Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Ciechanów: Komenda Powiatowa Policji organizuje konkurs plastyczny dla najmłodszych.

09 września 2015, 19:30

„Bezpieczna droga do szkoły” - pod takim hasłem Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie organizuje konkurs plastyczny dla najmłodszych.

Celem zabawy jest poszerzenie wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, kształtowanie postaw obywatelskich oraz uświadomienie występujących zagrożeń i umiejętne rozpoznawanie ich przez dzieci i młodzież.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach dla szkół podstawowych oraz gimnazjów. Zmagania rozpoczną się 21 września i potrwają do końca października. Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń szkoły podstawowej oraz gimnazjalnej znajdującej się na terenie miasta Ciechanów i powiatu ciechanowskiego.

Prace wykonane w dowolnej technice należy dostarczyć do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. Na pracy należy umieścić imię nazwisko, wiek, adres, numer telefonu kontaktowego autora oraz nazwę szkoły i klasę do której uczęszcza.

Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa składająca się z przedstawicieli Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, Starosty Powiatowego, Prezydenta Miasta Ciechanów oraz Dyrektora WORD wyłoni w każdej kategorii trzy najlepsze prace, których autorzy otrzymają nagrody rzeczowe.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
1
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 02:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012