Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Triumf na wagę fotelu lidera.

14 września 2015, 18:31

W meczu 7. kolejki rozgrywek czwartej ligi mazowieckiej, piłkarze Mławianki Mława pokonali 3:0 Bzurę Chodaków.

Do przerwy mławianie prowadzili różnicą jednej bramki. Na listę strzelców w 21 minucie wpisał się Szymon Masiak, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie Krzysztofa Dąbkowskiego. Pięć minut po przerwie lewy obrońca Mławianki podwyższył rezultat, wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Marcinie Ogrodowczyku.

Podopieczni Piotra Zajączkowskiego po raz kolejny w tym sezonie kończyli spotkanie w osłabieniu. Za zagranie ręką w polu karnym rywala drugą żółtą kartkę obejrzał Marcin Ogrodowczyk. Mimo gry w przewadze Bzura nie stworzyła większego zagrożenia pod bramką Kamila Gatyńskiego.

W doliczonym czasie gry ekipę z Chodakowa pogrążył Szymon Masiak, dla którego było to drugie trafienie w tym meczu. Dzięki wygranej Mławianka zrównała się punktami z Huraganem Wołomin, Ożarowianką Ożarów Mazowiecki oraz rezerwami Wisły Płock.

Sprawcami największej niespodzianki w miniony weekend byli gracze MKS-u Ciechanów, którzy zwyciężyli na wyjeździe 2:1 dotychczasowego lidera rozgrywek, Huragan Wołomin. Obie bramki dla ciechanowskiej drużyny zdobył Bartosz Karczewski.

Komplet punktów z wyjazdu do Gostynina przywiozła również Korona Szydłowo. Piłkarze Włodzimierza Gorczycy pomimo iż do przerwy przegrywali 1:2, to ostatecznie wygrali 3:2. Do siatki Mazura trafiali Marcin Rosocha, Kacper Małecki oraz Piotr Karpiński.

Jedynym zespołem z naszego regionu, który nie powiększył w weekend swojej zdobyczy punktowej była bieżuńska Wkra. Ekipa prowadzona przez Roberta Piotrowskiego musiała uznać wyższość Naprzodu Skórzec, przegrywając na wyjeździe 2:3.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
1
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012