Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Niespodzianka w derbach powiatu mławskiego.

20 września 2015, 17:53

Piłkarze Korony Szydłowo urwali punkt aspirującej do walki o najwyższe cele, Mławiance Mława. Spotkanie zakończyło się remisem 1 do 1.

Podopieczni Piotra Zajączkowskiego od 10 minuty grali w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartkę za faul na wychodzącym na czystą pozycję zawodniku Korony obejrzał brazylijski defensor, Edi. W 30 minucie z pomocą mławianom przyszedł bramkarz gospodarzy, Przemysław Węgierski, który w niegroźnej sytuacji przepuścił słaby strzał Jakuba Sierzputowskiego. Po przerwie biało-zieloni mieli mnóstwo sytuacji do podwyższenia wyniku.

W 89 minucie niespodziewanie los uśmiechnął się jednak do szydłowian. W polu karnym faulowany był Piotr Karpiński, a jedenastkę na gola zamienił sam poszkodowany. Punkt zdobyty z Mławianką bardzo ucieszył szkoleniowca Korony, Włodzimierza Gorczycę.

/

W innych meczach 8. kolejki MKS Ciechanów pokonał przed własną publicznością 2 do 0 Błękitnych Gąbin. Obie bramki dla ciechanowskiego zespołu zdobył Damian Matusiak. Mniej szczęścia mieli w weekend futboliści Wkry Bieżuń, którzy ulegli 0 do 3 MKS-owi Przasnysz. W tabeli na prowadzeniu jest Ożarowianka Ożarów Mazowiecki. Władze Narwi Ostrołęka podjęły decyzję o wycofaniu drużyny z rozgrywek czwartej ligi mazowieckiej.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
1
0

Teraz na antenie

Piotr Ploch
od 07:00 do 10:00
Radio 7 budzi ludzi
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012