Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Wkra Żuromin powalczy o podtrzymanie zwycięskiej passy.

15 października 2015, 18:33

W sobotę 17 października podopieczni Wojciecha Błaszkiewicza zmierzą się przed własną publicznością z Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna. Początek rywalizacji Wkry i Wieczfnianki o godzinie 15.00.

Faworytem starcia będą żurominianie, którzy od trzech spotkań nie stracili nawet punktu oraz bramki. Defensywa Wkry jest zresztą najlepszą w Lidze Okręgowej. W głównej mierze dzięki niej drużyna po 11. kolejkach plasuje się na trzecim miejscu w tabeli.

To co może martwić kibiców to dyspozycja ich pupili na własnym boisku. Z pięciu gier tylko dwie zakończyły się wygraną zielono-czerwonych. Ich najbliższy rywal, Wieczfnianka to z kolei drużyna lepiej spisująca się na wyjazdach. W tym sezonie piłkarze Jarosława Szmyta triumfowali już czterokrotnie na obcych stadionach.

Tego samego dnia o godzinie 14.00 rozpocznie się konfrontacja Boruty Kuczbork z Soną Nowe Miasto. Po dobrym początku gracze Rafała Markiewicza złapali wyraźną zadyszkę. Aktualnie Boruta zajmuje dopiero dziewiątą pozycję. Sona jest czwarta, ale ma identyczną zdobycz punktową co trzecia w tabeli Wkra.

W niedzielę 18 października na zakończenie 12. kolejki Ligi Okręgowej, Żak Szreńsk podejmie w Żurominie Nadnarwiankę Pułtusk. Pierwszy gwizdek w tym spotkaniu zaplanowano na godzinę 15.00.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012