Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Sześć goli i podział punktów w derbach powiatu żuromińskiego.

09 listopada 2015, 11:58

W meczu 14. kolejki rozgrywek Ligi Okręgowej, drużyna Boruty Kuczbork zremisowała 3 do 3 z Wkrą Żuromin. Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy w przeciągu sześciu minut trzykrotnie trafili do bramki strzeżonej przez Mateusza Szmyta.

Wynik po dwudziestu minutach gry otworzył Maciej Watkowski. Najskuteczniejszy zawodnik Boruty w tym sezonie, chwilę później podwyższył rezultat na 2 do 0. Kiedy w 26 minucie Dominik Stopczyński strzelił samobójczego gola, wydawało się że jest po spotkaniu. Przed przerwą nadzieję w serca kibiców Wkry wlał Tomasz Kamiński. Ten sam piłkarz w 81 minucie zdobył kontaktową bramkę dla zielono-czerwonych. Ambitnie grający żurominianie na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry doprowadzili do wyrównania. Dariusz Borzym, podobnie jak wcześniej Dominik Stopczyński pokonał własnego golkipera.

W innych meczach z udziałem ekip z naszego regionu Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna przegrała 0 do 1 ze Żbikiem Nasielsk, natomiast Żak Szreńsk uległ 0 do 2 Sonie Nowe Miasto. W tabeli „Okręgówki” prowadzi Tęcza Łyse, która ma dwa oczka przewagi nad Soną Nowe Miasto. Wkra Żuromin z dorobkiem 26 punktów jest szósta.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012