Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Uczniowie z naszego regionu odebrali stypendia Prezesa Rady Ministrów.

24 listopada 2015, 12:35

Uroczystość odbyła się w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze. Akty przyznania stypendiów w imieniu Prezesa Rady Ministrów wręczyli uzdolnionym uczniom Mazowiecki Kurator Oświaty Dorota Sokołowska, Agata Pawłowska Dyrektor Delegatury w Ciechanowie Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz przedstawiciele organów prowadzących szkoły z terenu działania delegatury.

Stypendystą Prezesa Rady Ministrów po raz drugi został Witold Ilczak – uczeń kl. IV Technikum Informatycznego w Mławie. W gronie wyróżnionych znaleźli się również uczniowie szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat żuromiński: Aleksandra Krzesińska z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie, Paulina Zajdzińska z Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Orkana w Bieżuniu, Marcin Karolkowski – uczeń Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Batalionów Chłopskich w Zielonej oraz Miłosz Branewicz – uczeń Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Żurominie.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów może otrzymać uczeń z najwyższą średnią ocen w danej szkole ponadgimnazjalnej, przejawiający szczególne predyspozycje do jednego z przedmiotów i uzyskujący z niego wybitne wyniki, a w pozostałych dziedzinach uzyskujący przynajmniej dobre rezultaty.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012