Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Ciechanów: Prezydent ogłosił konkurs na zadania publiczne.

29 listopada 2015, 19:29

Dużo wcześniej niż zwykle ogłoszono w tym roku w Ciechanowie otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych. Oferty dotyczące zadań na przyszły rok można składać w ratuszu do 18 grudnia.

Komisje już na przełomie grudnia i stycznia zdecydują, na co przyznane zostaną środki. Dzięki temu podmioty, do których już na początku przyszłego roku trafią pieniądze na realizacje zadań publicznych z pięciu określonych zakresów, będą mogły wcześniej i lepiej planować działania. Dzięki uchwaleniu budżetu miasta na 2016 rok już podczas listopadowej sesji, możliwe było zwiększenie o 125 tys. zł środków na realizację zadań w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

W przyszłym roku będzie to 675 tys. zł. Na edukację i wychowanie przeznaczono 50 tys. zł, na pomoc społeczną 61 tys. zł, na ochronę i promocję zdrowia 65 tys. zł, natomiast na kulturę i dziedzictwo narodowe 80 tys. zł. W konkursie ofert mogą brać udział podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego, które zamierzają realizować zadanie na rzecz mieszkańców Ciechanowa, prowadzą działalność statutową w dziedzinie objętej konkursem, przedstawią poprawnie sporządzoną ofertę wraz z załącznikami.

Szczegóły dotyczące zasad, formularza, dokumentów, które należy załączyć, informacji, które należy uwzględnić, terminów i warunków realizacji zadania oraz kryteriów wyboru ofert znajdują się w załączonym ogłoszeniu na stronie internetowej Urzędu Miasta w Ciechanowie.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Pasmo informacyjno-publicystyczne
od 06:00 do 08:00
Pasmo informacyjno-publicystyczne
06:00 Tydzień w regionie - przegląd wydarzeń
06:30 regionalne kalendarium historyczne
07:05 Żyj ekologicznie (powtórki)
07:30 Co słychać na Mazowszu
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012