Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

„Świąteczna paka dla psiaka”.

30 listopada 2015, 11:52

Pod takim hasłem w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie, odbędzie się okolicznościowa, mikołajkowa zbiórka. 4 i 5 grudnia w godzinach 10.00 – 15.00 będzie można przekazać świąteczne paczki dla psów, dowiedzieć się więcej na ich temat, porozmawiać z pracownikami o funkcjonowaniu schroniska.

Psom najbardziej przyda się sucha karma, także taka przeznaczona dla szczeniąt. Schronisko chętnie przyjmie kasze, makarony, ryż, koce, derki, podkładki, dywaniki, miski, akcesoria takie jak obroże, smycze i kołnierze do noszenia po zabiegach. 4 grudnia schronisko odwiedzą uczniowie szkół i przedszkoli, którym PUK zapewni transport. Każdy, kto nie będzie mógł dotrzeć do Pawłowa, może przekazać podarunki dla psów do Urzędu Miasta w Ciechanowie do piątku do godziny 10.00. Urząd będzie pośredniczył w przekazywaniu przedmiotów schronisku. Pracownicy magistratu deklarują, że sami także przyłączą się do zbiórki.


Prezes PUK Ewa Szwejkowska, zaznacza, że zwierzęta będą wdzięczne za każdą okazaną im pomoc. Dodaje, że schronisko można odwiedzić zawsze w godzinach otwarcia, ale Mikołajki są taką szczególną okazją, z której warto skorzystać.

Zainteresuje Cię również:

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 02:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012