Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Ruszyła świąteczna zbiórka żywności.

04 grudnia 2015, 7:11

Od 4 do 6 grudnia w dziewięciu sklepach spożywczych w Ciechanowie wolontariuszom Banku Żywności będzie można przekazywać produkty spożywcze, które później trafią do najuboższych rodzin.

Akcja wzorem lat ubiegłych odbywa się również w Mławie. Żywność można przekazać 4 i 5 grudnia w 7 wybranych sklepach. Mówi prezes Mławskiego Stowarzyszenia „Bądźmy Razem”, Lucyna Bym.

/

Wolontariusze Banku Żywności będą czekać przy oznakowanych koszach, do których każdy będzie mógł włożyć żywność. Produkty ze sklepów trafią do magazynu, gdzie zostaną posortowane, policzone i podzielone na paczki oraz przekazane lokalnym organizacjom dobroczynnym.

/

Żywność na Święta Bożego Narodzenia trafi do osób potrzebujących z regionu. Akcja prowadzona będzie się w całej Polsce. Na terenie północnego Mazowsza Bank Żywności w Ciechanowie organizuje ją w ponad 60 sklepach spożywczych w 13 miejscowościach. W regionie w zbiórkę zaangażowało się 800 wolontariuszy, działacze społeczni, dziennikarze, osoby publiczne.

W ubiegłorocznej Świątecznej Zbiórce Żywności mieszkańcy Ciechanowa podarowali potrzebującym 5700 kg różnorodnych artykułów spożywczych.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 02:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012