Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Noworoczne granie dla Young&Old Boys Start Działdowo.

07 stycznia 2016, 11:20

Piłkarze Young&Old Boys Start Działdowo wygrali noworoczny turniej, rozegrany w hali działdowskiego Gimnazjum nr 2. W finale gospodarze imprezy pokonali 2:0 Odbojów z Mławy.

Na trzecim miejscu uplasował się inny mławski zespół, WML Team. W sumie do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn, które w eliminacjach zostały podzielone na dwie grupy. Z pierwszej zwycięsko wyszedł WML Team. W drugiej na czołowych pozycjach znaleźli się późniejsi finaliści zawodów Oldboje z Mławy oraz Young&Old Boys Działdowo.

Triumfatorzy tej grupy, mławscy Oldboje bez większych problemów awansowali do finału pokonując po drodze 2:1 ekipę Marcina Karskiego. W drugim półfinale zmierzyły się ze sobą drużyny z Działdowa i Mławy. Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia i o zwycięstwie decydowały rzuty karne.

Te lepiej egzekwowali działdowianie i to zespół Young and Old Boys uzupełnił skład finału, w którym przypomnijmy okazał się lepszy od Oldbojów z Mławy. Piąta lokata przypadła Dekorglassowi Działdowo, który w decydującym starciu pokonał 2:1 Rossoneri Nidzica.

Królem strzelców z siedmioma trafieniami został mławianin Dominik Lemanek. Najlepszym piłkarzem wybrano Marcina Rogozińskiego, a bramkarzem imprezy okrzyknięto Macieja Wiśniewskiego.


Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012