Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Od zwycięstwa 2016 rok rozpoczęli tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo.

08 stycznia 2016, 12:06

Podopieczni Piotra Kołacińskiego w meczu 12. kolejki Wschodzący Białystok Superligi zgodnie z oczekiwaniami pokonali 3 do 0 Palmiarnię Zielona Góra, skutecznie rewanżując się zespołowi z Ziemi Lubuskiej za porażkę na inaugurację sezonu.


Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando gospodarzy, którzy oddali swoim rywalom zaledwie jednego seta. Jego zdobywcą był Miroslav Horejsi, który w pierwszym pojedynku uległ 1 do 3 swojemu rodakowi - Jiriemu Vrablikowi. Zawiódł Lucjan Błaszczyk, który w drugiej grze przegrał gładko 0 do 3 z Patrykiem Chojnowskim.

/

Triumf Dekorglassu przypieczętował Xu Wenliang, który nie dał szans utalentowanemu Kamilowi Nalepie. Chińczyk zwyciężył pewnie w trzech setach. Mówi opiekun działdowskiej drużyny, Piotr Kołaciński.

/

Dzięki wygranej Dekorglass zrównał się punktami z liderem, Olimpią-Unią Grudziądz. Obrońcy tytułu swój mecz rozegrają jednak dopiero dziś wieczorem. W następnej serii gier, we wtorek 12 stycznia działdowianie zmierzą się na wyjeździe z Gwiazdą Bydgoszcz.

W piątek 8 stycznia brązowi medaliści poprzedniego sezonu spotkają się z kibicami w Lidzbarku. Pokazowy trening odbędzie się w hali sportowej przy ul. Nowej 10. Początek zaplanowano na godzinę 16.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012