Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Dwa mecze – dwie porażki siatkarzy Zawkrza.

18 stycznia 2016, 19:04

Podopieczni Szymona Zejera w ciągu dwóch dni rozegrali dwa bardzo ważne spotkania w kontekście walki o utrzymanie. Niestety obydwa zakończyły się porażkami naszej drużyny.

W sobotę 16 stycznia Zawkrze we własnej hali podejmowało Jaguara Wolanów. Początek meczu był obiecujący, ponieważ młodzi mławianie wygrali pierwszego seta 25:18. Później już tak dobrze nie było. Goście poprawili swoją grę w każdym elemencie i to zaowocowało zwycięstwem w trzech kolejnych odsłonach.

Dzień później ekipa prowadzona przez Szymona Zejera zmierzyła się na wyjeździe z Volleyem Ostrołęka. Od początku mecz ułożył się po myśli gospodarzy. Zawkrze próbowało walczyć, ale w najważniejszych momentach zabrakło doświadczenia. Ostatecznie rywale triumfowali w trzech setach. Po tych porażkach mławianie umocnili się na ostatniej pozycji w tabeli trzeciej ligi mazowieckiej.

Z lepszej strony w weekend pokazali się występujący o szczebel niżej, zawodnicy Startu Lipowiec Kościelny. Drużyna Jarosława Mierzwiaka rozbiła przed własną publicznością 3:0 Siatkarza Ząbki. Dla ekipy z powiatu mławskiego było to już trzecie zwycięstwo w bieżących rozgrywkach.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012