Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Zapowiedź imprez sportowych w dniach 12-14 lutego.

12 lutego 2016, 10:58

Przed nami weekend obfitujący w sportowe wydarzenia.

W sobotę 13 lutego o godzinie 10 w Szkole Podstawowej nr 6 Mławie rozpocznie się czwarty turniej tenisa stołowego organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zawody tradycyjnie zostaną przeprowadzone w dwóch kategoriach do lat 16 i Open. Po trzech turniejach na czele klasyfikacji Grand Prix są Marcin Łączyński w kategorii Open oraz Jakub Tomczykowski w kategorii do lat 16.

Także w sobotę 13 lutego, tyle że o godzinie 16 w hali I Liceum Ogólnokształcącego zostanie rozegrany mecz trzeciej ligi siatkówki, pomiędzy zespołami Zawkrza Mława i Powsinka Wilanów. Mławianie znajdują się w trudnej sytuacji i każdy zdobyty punkt może przybliżyć naszą ekipę do utrzymania na trzecim froncie.

Przez cały weekend drużyny piłkarskie z regionu przygotowujące się do rundy wiosennej będą rozgrywały kolejne gry kontrolne. I tak w najciekawszych pojedynkach Mławianka Mława zmierzy się na wyjeździe z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn, a MKS Ciechanów skonfrontuje swoje siły z trzecioligowymi Błękitnymi Raciąż. Ponadto MKS Przasnysz zagra z Wieczfnianką Wieczfnia Kościelna, Korona Szydłowo z Nadnarwianką Pułtusk, Tęcza Ojrzeń z Konopianką Konopki, a Żak Szreńsk z Koroną Karolinowo.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012