Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Piłkarki Stomilu Olsztyn zdobyły puchar Starosty Działdowskiego.

15 lutego 2016, 19:46

Reprezentantki Stomilu Olsztyn zwyciężyły w pierwszej edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet „Walentynki 2016” o puchar Starosty Działdowskiego. Impreza odbyła się 14 lutego w hali Zespołu Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie.

W zmaganiach wzięło udział siedem ekip z województw: warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego. Idea organizacji zawodów bardzo spodobała się wicestaroście powiatu działdowskiego, Marianowi Brandtowi.

/

Zwycięski zespół Stomilu Olsztyn zgromadził na swoim koncie 14 punktów. Na kolejnych pozycjach uplasowały się ekipy Victorii Bartoszyce oraz Olimpico Malbork. Reprezentacja powiatu działdowskiego (na zdjęciu) prowadzona przez Jerzego Szmita z dorobkiem pięciu oczek znalazła się na końcu stawki. Władze powiatu działdowskiego, które były fundatorem nagród liczą, że turniej walentynkowy kobiet w halową piłkę nożną wejdzie na stałe do kalendarza imprez.

/

Organizatorami turnieju byli Zespół Szkół Zawodowych oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Iłowie Osadzie. Najlepszą zawodniczką reprezentującą powiat działdowski została Julia Klonowska.


Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012