Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Punkty Startu, kolejna porażka Zawkrza.

08 marca 2016, 19:31

Ze zmiennym szczęściem rywalizowali siatkarze czwartoligowego Startu Lipowiec Kościelny. Podopieczni Jarosława Mierzwiaka rozegrali w ciągu dwóch dni dwa wyjazdowe spotkania.

W pierwszym pomimo ambitnej postawy nie sprostali rezerwom Legii Warszawa, przegrywając w trzech setach. Następnego dnia w Mińsku Mazowieckim drużyna prezentowała się jeszcze lepiej. Efektem tego było zwycięstwo 3 do 1. Gospodarze tylko w drugim secie byli lepsi od ekipy z powiatu mławskiego. Pozostałe partie zdominowali gracze Startu. Punkty zdobyte na parkiecie w Mińsku Mazowieckiem pozwoliły utrzymać naszemu zespołowi piątą pozycję w ligowej tabeli.

W mniej radosnych nastrojach swój ostatni mecz ligowy kończyli siatkarze Zawkrza Mława. Drużyna prowadzona przez Szymona Zejera zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i nic nie wskazuje, że do końca sezonu może je opuścić. Spotkanie z Olimpem Skaryszew rozpoczęło się obiecująco dla mławian, od wygranej do 24. W kolejnych odsłonach dał o sobie znać brak doświadczenia w szeregach Zawkrza. Rywale to wykorzystali i ostatecznie wywieźli z hali I LO komplet punktów.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012