Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Kamiński w Open, Tomczykowski do lat 16. Wyniki Grand Prix Mławy w tenisie stołowym.

09 marca 2016, 18:31

Dobiegły końca zmagania tenisistów amatorów biorących udział w Grand Prix Mławy. Do samego końca trwała zacięta walka o triumf w obydwu kategoriach – Open i do lat 16.

Przed ostatnim turniejem w kategorii Open szanse na zwycięstwo miało dwóch zawodników. Obaj doszli do finału, w którym Marek Kamiński pokonał działdowianina Marcina Łączyńskiego. Dla pingpongisty z Sochocina oznaczało to przypieczętowanie wygranej w całym cyklu. Łączyńskiemu na osłodę pozostała druga lokata.

Na najniższym stopniu podium sklasyfikowano Pawła Szmila z Mławy. W sumie we wszystkich siedmiu turniejach wzięło udział 31 zawodników. Ta statystyka pokazuje, że tego typu imprezy są potrzebne, a metryka nie gra w nich roli, mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie, Piotr Jankowski.

/

Nie mniej emocji było w kategorii do lat 16. Od początku rywalizację zdominowali zawodnicy wywodzący się z Żurominka Jakub Tomczykowski i Filip Chmielewski. Każdy z nich miał na koncie trzy wygrane turnieje, ale ostatecznie o 10 punktów lepszy był Tomczykowski. Na trzeciej pozycji uplasował się Dawid Napiórkowski.

Organizatorem i fundatorem nagród dla najlepszych tenisistów był mławski MOSiR. Zmagania odbywały się w Szkole Podstawowej nr 6 w Mławie.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Nocna zmiana
od 00:00 do 06:00
Nocna zmiana
nocne pasmo muzyczne
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012